Trwa dobra passa Orła Parzęczew. Kolejne zwycięstwo stało się faktem

Trzecie zwycięstwo z rzędu w rundzie wiosennej odnieśli zawodnicy Orła Parzęczew. Podopieczni Dariusza Bratkowskiego pokonali na własnym stadionie Olimpię Karsznice 2:0.

Pierwsza część spotkania nie przyniosła zbyt wielu emocji. Choć Orzeł był stroną przeważającą, to nie wypracował sobie zbyt wielu dobrych okazji. Podopieczni Dariusza Bratkowskiego oddali tylko jeden celny strzał, pozostałe próby do dośrodkowania w szesnastkę, z którymi radzili sobie rywale. Natomiast Olimpia ograniczała się do kontrataków, z których również niewiele wynikało. Bezbramkowy remis po pierwszych czterdziestu pięciu minutach gry to zdecydowanie zasłużony rezultat,

Po zmianie stron gospodarze z całych sił starali się doprowadzić do korzystnego wyniku i to udało się w 66. minucie gry. W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Damian Ciesielski, który wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Dziewięć minut przed końcem gry wynik meczu na 2:0, po składnej akcji, ustalił Adam Grzybowski, strzelając swoją debiutancką bramkę po transferze z Górnika 1956 Łęczyca.

Orzeł Parzęczew - Olimpia Karsznice 2:0 (0:0)
Ciesielski Damian 66', Grzybowski Adam 81'

Orzeł: Ilia Hahen - Damian Ciesielski, Adam Grzybowski, Nikodem Chmielewski, Dominik Cyprych, Kacper Szmelter, Viacheslav Lebedynskyi, Jacek Błaszczyk, Robert Przybyła, Bartłomiej Bielak, Michał Sobczak

rezerwowi: Michał Chachuła - Kacper Jurczyk, Adam Pełzowski, Konstiantyn Rud, Omolade Abiodun Nurudeen, Michał Chądzyński, Piotr Paździerski, Kacper Góralczyk

Olimpia: Mikołaj Raźny - Bartosz Niziołek, Szymon Skupień, Kamil Zduniak, Jakub Prochot, Adam Dwojak, Mateusz Zduniak, Krystian Tomczyk, Adrian Koziara, Michał Opaliński, Wiktor Paterski

rezerwowi: Jakub Kukieła - Mateusz Spętany, Dawid Pawęta, Kajetan Gargula, Marcin Kaniecki, Mateusz Antoniak