wersja testowa serwisu

W tym tygodniu "Doborowy czwartek" w zgierskiej komendzie policji

Zrzut-ekranu-2021-06-08-o-10.27.46

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do pracy w mundurze? Już w najbliższy czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu odbędzie się „DOBOROWY CZWARTEK", podczas którego będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. 

Już w najbliższy czwartek (10 czerwca) w godzinach 10:00 - 14:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu przy ul. Długiej 58/60 odbędzie się specjalny "DOBOROWY DYŻUR". Każdy zainteresowany służbą w Policji może przyjść tego dnia osobiście do jednostki (z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych) lub zadzwonić pod numer telefonu: 47 842 52 58 lub 47 842 52 18, aby uzyskać wszystkie informacje na temat pracy w Policji oraz procesie doboru do służby. Będzie można także złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Szczegóły dot. rekrutacji można znaleźć także na stronie: http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

źródło: KPP w Zgierzu