wersja testowa serwisu

Warsztaty w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej. Poznaj dokładną ofertę

Untitled

Można złowić taaaką rybę, poznać tajniki szermierki, ćwiczyć wyobraźnię na zajęciach teatralnych, jeśli ktoś woli tworzyć bransoletki z koralików. Wszystko to i jeszcze więcej, w ramach zajęć proponowanych przez Gminne Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji z/s w Dzierżąznej.

Specjaliści mówią, że szermierka rozwija dynamikę, skoczność. W sposób elegancki rozładowuje emocje. Kształtuje charakter, ambicje i odwagę. Dlatego …do broni. W świetlicy w Rosanowie chłopcy już ćwiczą pod okiem instruktora.

Wędkarstwo uczy cierpliwości, wytrwałości. Bezpośredni kontakt z przyrodą to najlepiej zainwestowany czas dla siebie. Młodzi adepci wędkarstwa z warsztatów prowadzonych przy GCKSTiR w Dzierżąznej już mają pierwsze zawody za sobą i pierwsze sukcesy. 

Wyobraźnia jest nieograniczona. Mogą się o tym przekonać uczestnicy warsztatów teatralnych prowadzonych przez p. Elżbietę Gorzką – Kmieć.

Te i wiele innvch propozycji spędzania wolnego czasu dla dzieci i dorosłych przygotowało Gminne Centrum Kultury Sportu, Turystyki i Rekreacji z/s w Dzierżąznej. Szczegóły poniżej.

źródło: UG Zgierz