wersja testowa serwisu

Wielka impreza w Uniejowie! Browar Wiatr zaprasza na wyjątkowy, trzydniowy festiwal piwa. W programie mnóstwo atrakcji

festiwal_piwa

W najbliższy weekend, od piątku do niedzieli, smakosze piwa oraz pysznego jedzenia, będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Browar Wiatr w Uniejowie organizuje bowiem trzydniowy festiwal piwa, podczas którego pojawi się mnóstwo atrakcji.

Wszystkie trzy dni będą obfite w liczne aktywności, których tematyka będzie kręciła się oczywiście wokół piwa.

Dla gości Browaru Wiatr, którzy przybędą na wydarzenie, organizatorzy przygotowali między innymi konkurencje indywidualne, a wśród nich:

picie piwa na czas

bieg w workach

bieg z tacą

kapslem do celu

sprint (0,5l/50m)

ence pence schowaj ręce

najwięcej w minutę

nalej kufel

PIĄTEK

W piątek (2 sierpnia), możliwe będzie uczestnictwo w wyjątkowej wycieczce - zwiedzaniu browaru z piwowarem Browaru Wiatr - Mariuszem Dałkiem, który opowie o technologii warzenia piwa. Wycieczka po browarze będzie odbywała się w konkretnych godzinach, na które należy zapisać się. Informacja na temat numeru telefonu, pod którym można dokonać zapisów, znajduje się na końcu artykułu.

Piątkowe wydarzenia zakończą się koncertem zespołu GDP Squad.

SOBOTA

Drugi dzień wydarzenia - sobota, będzie równie atrakcyjna. Tego dnia odbędzie się prawdziwa Olimpiada piwna! Tę część festiwalu poprowadzi Piotr Gomulec. Podobnie do piątkowego wydarzenia, na wybrane konkurencje w olimpiadzie należy zapisać się telefonicznie.

Ponadto w sobotni wieczór w Browarze Wiatr wystąpi Kabaret Chyba, a goście będą mogli pobawić się przy muzyce serwowanej przez specjalnego DJ'a.

NIEDZIELA

Niedziela - trzeci dzień festiwalu będzie pod znakiem beer&food pairingu, podczas którego będzie można sprawdzić, jak smakują piwa w połączeniu ze specjalnie wybranymi, dopasowanymi przekąskami.

W ostatni dzień festiwalu odbędzie się także stand up w plenerze oraz wystąpi zespół "Kapela spod baszty".

Wydarzenie kierowane jest do każdego, do wszystkich gości lokalu, zarówno do pojedynczych osób jak i całych rodzin z dziećmi. Całość wzbogacona będzie piknikiem w ogrodzie oraz wystawą piwa.

Jest to pierwsze wydarzenie organizowane przez Browar Wiatr w Uniejowie. - To goście od nas tego oczekiwali, cały czas w rozmowach nawiązywali do tego, kiedy zorganizujemy jakiś festiwal, czy zorganizujemy urodziny lokalu, kiedy będziemy obchodzili jakieś święto. I... stąd właśnie zrodził się pomysł - wyjaśnia Pani Izabella, właścicielka Browaru.

Podczas festiwalu, najbardziej wymagający goście wezmą udział w wyjątkowej kolacji degustacyjnej. 12 szefów kuchni z renomowanych restauracji w całej Polsce, 12 potraw specjalnie przygotowanych zgodnie z najstarszą księgą kucharską 1682 roku. - Uczestnicy kolacji będą mogli doświadczyć tego, co najlepsze potrafi robić Browar. A nasz Browar robi najlepsze piwo i wyśmienite jedzenie - mówi właścicielka Browaru Wiatr. Kolacja, która będzie elementem festiwalu, jest kierowana do 120 osób, które w odpowiednim czasie dokonały zapisu na degustacje.

- Niestety lista gości akurat na kolację degustacyjną jest już zamknięta. Zainteresowanie okazało się tak ogromne, że w moment zapisaliśmy 120 osób, osiągając tym samym absolutny limit miejsc - wyjaśnia Pani Izabella. - Ale serdecznie zapraszamy na masę zabaw podczas naszego festiwalu! - dodaje.

Co jeszcze czeka na gościu festiwalu?
- Przede wszystkim będzie dużo śmiechu. Czeka nas olimpiada piwna, kierowane do tych, którzy potrafią naprawdę pośmiać się w towarzystwie z samych siebie. Konkurencje będą zakładały picie alkoholu oraz takie, które będą oczekiwać od uczestników nie lada sprytu. Będzie również sztafeta piwna, gra w kapsle a także... bicie rekordu Polski na największy wzór butelki z ludzi - opisuje właścicielka.

Browar Wiatr słynie z wyjątkowego piwa, które warzone jest na miejscu. W lokalu można znaleźć piwa dolnej i górnej fermentacji, mocno słodowe i goryczkowe. Ponadto, na festiwalu będzie miała miejsce premiera zupełnie nowego piwa. Jak twierdzą właściciele, będzie to prawdziwa niespodzianka.

Impreza trwa trzy dni - od piątku (2 sierpnia) do niedzieli (4 sierpnia).

Zapisy na wyjątkową wycieczkę - zwiedzanie browaru oraz konkurencje piwne, pod nr telefonu:

+48 501 508 234

Serdecznie zapraszamy!