Za nami koncert na Dzień Kobiet w Ozorkowie

normal_d81fc1fdbe46ea79ec8906b961a0e2a672c7a936
fot. Starostwo Powiatowe w Zgierzu

„Być kobietą, być kobietą..." - to czasami czysta przyjemność. Kiedy panowie prześcigają się w uprzejmościach, składają życzenia, wręczają kwiaty... Kiedy artyści występują specjalnie dla żeńskiej publiczności, wiele pań chciałoby zawołać: „Chwilo trwaj!".

Nie jedną, a wiele przyjemnych chwil spędziły panie, które 10 marca zdecydowały się przybyć do ozorkowskiego Młodzieżowego Domu Kultury im. Małego Księcia na „Wieczór przy świecach" - koncert z okazji niedawnego Dnia Kobiet, współorganizowany przez Powiat Zgierski i Gminę Miasto Ozorków. 

Na scenie – we fragmentach „Pana Tadeusza" i IV cz. „Dziadów" oraz w dedykowanych płci pięknej piosenkach ujawniły się lokalne talenty, a później publiczność bawił gromko oklaskiwany zespół Jolly Roger. 

W imieniu władz samorządowych życzenia paniom złożyli starosta Bogdan Jarota, wicestarosta Dominik Gabrysiak i burmistrz Ozorkowa Jacek Socha. Nie zabrakło także kwiatów i upominków dla wszystkich uczestniczek spotkania. Miłe słowa pod adresem dam padły także z ust Marka Matuszewskiego i wiceprzewodniczącego sejmiku wojewódzkiego Zbigniewa Linkowskiego. Z kolei radna powiatowa z Ozorkowa Joanna Mariankowska pospieszyła z życzeniami pod adresem panów, gdyż 10 marca obchodzony jest Dzień Mężczyzny

źródło: Starostwo Powiatowe w Zgierzu