Za nami spotkanie przy kawie i pysznych wypiekach w Grotnikach

20230302_111213-1200x67_20230303-103040_1
fot. UG Zgierz

Na pyszne ciasto i aromatyczną kawę zaprosiła mieszkanki Trójwsi Wioleta Głowacka, Wójt Gminy Zgierz oraz Beata Lipiec, Dyrektor ZSP w Grotnikach. 

Panie spędziły czas w miłej atmosferze, jak same twierdziły - dobrze było się spotkać w swoim gronie i tak po prostu porozmawiać, oderwać się od codziennych obowiązków, którym kobietom przecież nie brakuje. Uczniowie szkoły przygotowali występy artystyczne. Następnie Panie wysłuchały interpretacji wierszy w mistrzowskim wykonaniu Pana Janusza Kowirandy - Prezesa Stowarzyszenia Proekologicznego Grotniki – Jedlicze – Ustronie „Pinia"

O oprawę muzyczną zadbał Pan Wojciech Kaźmierczak radny Rady Gminy Zgierz. Pyszne ciasta przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Jedlicze A i B oraz Grotnik, a także Panie z Rady Rodziców ZSP w Grotnikach. Po słodkim poczęstunku można było sobie zmierzyć poziom cukru i ciśnienia, a badania wykonywała przychodnia Fammed. Można było odwiedzić stoisko z niepowtarzalnym rękodziełem, unikatową ręcznie malowaną biżuterią, twórczyni Pani Anny Orczykowskiej oraz z unikatową odzieżą lnianą i wełnianą by Zojka Borkowska. Obydwie Panie to mieszkanki Grotnik. Porad kosmetycznych udzielał Gabinet kosmetyczny Z Pazurem.

źródło: UG Zgierz

Zobacz zdjęcia: