wersja testowa serwisu

Zawodnicy Taekwondo Silla Aleksandrów Łódzki z tytułami Wicemistrzów Polski

Untitled
fot. Taekwondo Silla Aleksandrów Łódzki

Z bardzo dobrej strony, na zawodach w Oleśnicy, zaprezentowali się zawodnicy Taekwondo Silla Aleksandrów Łódzki - Wiktoria Szpak i Wiktor Szymczak.

Utalentowani zawodnicy z Aleksandrowa Łódzkiego wywalczyli tytułu Wicemistrzów Polski.w Taekwon-do ITF. Wiktoria rywalizowała w kategorii junior (do 70 kg), natomiast Wiktor był reprezentantem kategorii junior młodszy (do 60 kg). W zawodach udział wziął także Dominik Bednarski z sekcji z Łodzi, który także zajął drugie miejsce (kategoria junior - 60 kg).

Klub Silla działa od 2008 roku. Posiada piętnaście lokalizacji w trzech województwach. W Aleksandrowie Łódzkim zajęcia odbywają się w Sportowej Szkole Podstawowej nr3  przy ul. Bankowej. W Łodzi natomiast w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Balonowej.

- Treningi można rozpocząć już od 5 roku życia, górnej granicy wiekowej nie ma. Grupy są dostosowane wiekowo i nie większe niż ok. 15 osób, co zapewnia indywidualne podejście do każdego ćwiczącego. Sekcje w Aleksandrowie i Łodzi działają dopiero trzeci rok, a zawodnicy już odnoszą ogromne sukcesy w postaci chociażby ww. zawodów. Każdego kto chce rozpocząć treningi u nas w klubie serdecznie zapraszamy od września na nowy nabór! - mówi trener Kacper Gniewaszewski.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 664 972 537.