Najważniejsze wideo w ezg24

Zgierski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023: Trwają zgłoszenia wystawców

2023-12_jarmark-bozonarodzeniowy_zgloszenia-wystawcow_1

UM Zgierz zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności rzemieślników, rękodzielników, artystów, twórców ludowych, producentów ludowych, producentów żywności ekologicznej, do wzięcia udziału w Zgierskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Skorzystaj z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich dzieł i wyrobów!

Jarmark odbędzie się w weekend (piątek-niedziela), w dniach 15-17 grudnia 2023 roku. Organizatorzy serdecznie zapraszają wystawców do udziału w imprezie.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia opisu stanowisk z prezentowanymi dziełami i wyrobami (mile widziany link informacyjny lub zdjęcia prezentujące działalność). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (prosimy zapoznać się z Regulaminem jarmarku).

Zgłoszenia Wystawców do udziału w Jarmarku przyjmowane są do dnia 3 grudnia 2023 roku:

  • elektronicznie poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • lub złożenie go osobiście w siedzibie Parku Kulturowego Miasto Tkaczy - ul. ks. Sz. Rembowskiego 1.

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) dostępny jest także w siedzibie Parku Kulturowego Miasto Tkaczy, ul. ks. Sz. Rembowskiego 1 w godzinach pracy Urzędu Miasta Zgierza.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin Zgierskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego - Załącznik do Zarządzenia Nr 437/VIII/2023 Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 9 listopada 2023 roku

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy udziału w Zgierskim Jarmarku Bożonarodzeniowym 2023 (docx) (26.79KB) Formularz zgłoszeniowy udziału w Zgierskim Jarmarku Bożonarodzeniowym 2023 (pdf) (216.42KB)

źródło: UM Zgierz